Kapat
Geri
Hakkımızda
Dil Okulları

Magic Shot profesyonel bar ekibi shir tadında sunum ve kokteylleriyle düğün, açılış, parti organizasyonlarınızda ve gerçekleştirmek istediğiniz tüm eventlerinize sihrini katıyor...

Magic Shot İstanbul'un seçkin mekanlarında hizmet vermiş bar ekibinden oluşmaktadır. Magic Shot kokteylleri başka bir yerde bulamayacağınız sadece Magic Shot'a ait reçetelerle, titizlikle deneyimli profesyonel barmen kadromuz eşliğinde hazırlanmaktadır. Vip düzeyinde barlarımız istediğiniz olçüde istediğiniz mekanda uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

İlginç sunum aletleriyle farklı köstüm tasarımlarıyla, sunum konusunda profesyonel Magic Shot kızlarımızın servis kalitesi, siz değerli davetlilerin hafızalarından silinmeyecek bir gece yaşamanıza ev sahipliği yapıyor. Sizde organizasyonlarınızda Vip servisi arayanlardan iseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Magic Shot size ve davetlilerinize hizmette memnuniyeti görev ilke edinmiştir. Benzerlerimizden farklı kılan sunum ve showlarımızı gördüğünüzde sihrin gücünü anlayacaksınız.